Користь яблук

Як говорить приказка: «Яблуко в день і до лікаря можна не ходити». Ви напевно не захочете позбавляти своєї дитини такої вигоди. Цей простий, але смачний фрукт червоного або зеленого кольору вкрай корисний для здоров'я!

Яблука часто називають чарівними травами через їх цілющі властивості. Ви можете тримати в страху різні види захворювань і не потрібно буде водити дитину до педіатра з будь-якого приводу.

Яблука низькокалорійна їжа і при цьому багаті необхідними живильними речовинами. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина зберігала здорову масу тіла і не страждала від ожиріння, ви повинні включити яблука в свій щоденний раціон.1. Яблука багаті такими вітамінами, як А, В1, В2 і С. Вони також містять мінерали, такі як йод, фосфор, залізо і кальцій, які допомагають в загальному розвитку вашої дитини. Мінерали і вітаміни необхідні для розвитку м'язової тканини, шкіри, органів, крові і кісток у дітей.

2. Яблука багаті антиоксидантами і фітонутрієнтами, які діють проти шкідливих хімічних речовин і м'язової дегенерації очей. Це також допомагає в зменшенні симптомів астми.

3. Це гарне джерело харчових волокон, який допомагає знизити рівень шкідливого холестерину і збільшити кількість доброго холестерину.

4. Присутність занадто великої кількості поганого холестерину руйнує артерії, підвищує кров'яний тиск і збільшує ймовірність інсультів та хвороб серця. Тому дуже важливо, щоб ви почали давати яблука своїм дітям з самого раннього віку, щоб уникнути проблем з віком.

5. Також відомо, що яблука запобігають діарею. Краще проконсультуватися з лікарем з цього приводу, перш ніж намагатися самостійно приймати різні ліки.

6. Яблука роблять дитину щасливою. Ваш малюк напевно полюбить жувати яблука між прийомами їжі.

Написати коментар