Як не переїсти на свята

Прийдешні свята, як атака на наші шлунки.
 Спочатку обов'язкові здобні паски, ситні крашанки, ковбаска і мамині частування.
 Потім йдуть травневі свята, а з ними виїзд на природу, свіже повітря, що збуджує апетит, і звичайно ж, шашлики.
 Давайте візьмемо на озброєння кілька простих принципів, які дозволять нам не зриватися під час свят:

 1. Не намагайтеся "готувати" свій шлунок, не обмежуйте себе в їжі заздалегідь.  Нібито залишаючи місце для зайвих святкових калорій.  Такі обмеження подарують вашому організму зайвий стрес і він навпаки постарається максимально накопичити, коли отримає доступ до їжі.

 2. Не сідайте за стіл голодним.  Ви ж самі розумієте, в такому випадку набагато складніше уникнути переїдання.

 3. Їжте повільніше.  Приділіть більше часу спілкуванню з рідними та близькими.  Вашому організму потрібен час, щоб усвідомити - шлунок вже повний.  Дайте йому зрозуміти: відчуття голоду вже відсутнє.

 4. Більше рухайтеся, танцюйте і веселіться, а не сидите за столом.  На пікнік обов'язково візьміть з собою м'ячі і ракетки.  Після домашнього застілля зробите тривалу сімейну прогулянку.

 5. Відразу покладіть в свою тарілку те, що хочете спробувати і з'їсти.  Ви зможете точно оцінити ваші плани і сили.  Якщо накладати їжу в тарілку поступово, вам буде здаватися, що ви зовсім нічого не з'їли.

 6. Якщо скласти долоні човником, то ви побачите той обсяг їжі, який саме ваш організм здатний переварити за один прийом.  Здається, мало?  Але повірте, не варто навантажувати шлунок.

Написати коментар