15 підступних продуктів (частина 1)

Ось 15 нібито "здорових" продуктів, які не такі корисні як здаються

 


1. Продукти з низьким вмістом жиру і без жиру.

«Війна» з насиченими жирами - найбільша помилка в історії харчування.

Теорія їх шкоди була заснована на вкрай слабких доказах, які тепер повністю спростовані дієтологами.

Коли насищенних жирів стали боятися, виробники оброблених харчових продуктів вскочили на підніжку модного поїзда і почали видаляти жир з продуктів.

Але є величезна проблема ... їжа на смак ставала жахлива. Ось чому замість них додали цілу купу цукру, щоб компенсувати смак.
Насичені жири нешкідливі, але доданий цукор неймовірно шкідливий при вживанні в надлишку.
Слова «з низьким вмістом жиру» або «знежирені» на упаковці зазвичай означають, що це продукт з високим ступенем переробки, завантажений цукром.

2. Більшість упакованих салатів.

Овочі неймовірно корисні.

Проблема в тому, що вони часто самі по собі не мають яскравого привабливого смаку.
Ось чому багато людей використовують приправи для додання ароматів своїм салатам, перетворюючи ці прості страви в смачні частування.

Але багато заправок для салатів насправді завантажені шкідливими для здоров'я інгредієнтами, такими як цукор, рослинні масла і трансжири, а також купою штучних хімікатів.
Хоча овочі корисні для вас, вживання їх в їжу з додаванням шкідливих інгредієнтів повністю зведе нанівець всі переваги для здоров'я, які ви отримаєте від салату.
Обов'язково ознайомтеся зі списком інгредієнтів, перш ніж використовувати заправку для салату ... або приготуйте її самостійно.

3. Фруктові соки (які в основному просто рідкий цукор).
Багато людей вважають, що фруктові соки корисні для здоров'я.
Повинні бути, тому що вони з фруктів, вірно?
Але большість фруктових соків, які ви знайдете в супермаркеті, насправді не фруктовий сік.
Іноді там немає навіть справжніх фруктів, тільки хімічні речовини, які на смак схожі на фрукти. Те, що ви п'єте, - це просто фруктова цукрова вода.

При цьому, навіть якщо ви п'єте 100% якісний фруктовий сік, це все одно погана ідея.
Фруктовий сік схожий на фрукт, за винятком того, що всі корисні речовини (наприклад, клітковина) вийняті ... головне, що залишилося від справжніх фруктів - це цукор.
Якщо ви не знали, фруктовий сік насправді містить таку ж кількість цукру, що і підсолоджений напій.

4. «Здорова для серця» цільна пшениця

Більшість продуктів з "цільної пшениці" насправді не зроблені з цільної пшениці.
Зерна були подрібнені в дуже дрібну муку, завдяки чому вони підвищують рівень цукру в крові так само швидко, як і їх рафіновані аналоги.
Фактично, хліб з цілісної пшениці може мати такий же глікемічний індекс, як і білий хліб.

Але навіть справжня цілісна пшениця може бути поганою ідеєю ... тому що сучасна пшениця шкідлива для здоров'я в порівнянні з пшеницею, яку їли наші бабуся і дідусі.

Приблизно в 1960 році вчені втрутилися в гени пшениці, щоб підвищити врожайність. Сучасна пшениця менш живильна і має деякі властивості, які значно погіршують стан людей, які не переносять глютен.
Існують також дослідження, що показують, що сучасна пшениця може викликати запалення і підвищувати рівень холестерину, в порівнянні з більш старими сортами.

5. Понижуючі рівень холестерину фітостероли.

Є певні поживні речовини, звані фітостероли, які в основному схожі на рослинні версії холестерину.

Деякі дослідження показали, що вони можуть знизити рівень холестерину в крові у людей.
З цієї причини їх часто додають в оброблені харчові продукти, які потім продаються як «зі зниженим рівня холестерину» і, як стверджується, допомагають запобігти серцевим захворюванням.

Проте, дослідження показали, що, незважаючи на зниження рівня холестерину, фітостероли несприятливо впливають на серцево-судинну систему і можуть навіть збільшити ризик серцево-судинних захворювань і смерті.

Написати коментар