10 найкращих продуктів харчування на планеті (частина 2)

№ 6: Волоські горіхи
- Містять найбільшу кількість серед всіх горіхів омега-3 жирних кислот, які можуть допомогти знизити рівень холестерину.
Омега-3 покращують настрій і борються з раком; вони також можуть захистити від шкідливого сонячного випромінювання (але не варто прінебрегать SPF захистом!).
Їжте трохи горіхів перед сном: антиоксидант мелатонін, що міститься у волоських горіхах, допомагає регулювати сон.

# 7: Авокадо
- Багатий корисними для здоров'я рослинними жирами. Дослідження показали, що авокадо знижує рівень холестерину приблизно на 22 відсотки.
У кожному плоді міститься більше половини клітковини і 40% фолату, який вам необхідний щодня, так як може знизити ризик серцевих захворювань.
Додавання авокадо в ваш салат може збільшити засвоєння основних поживних речовин, таких як бета-каротин, в 3-5 разів в порівнянні з салатами без цього суперпродукта.

№ 8: Часник
- Часник є потужним борцем з хворобами, який може пригнічувати ріст бактерій, в тому числі кишкової палички.
- Алліцин, який міститься в часнику, діє як сильний протизапальний засіб і допомагає знизити рівень холестерину і кров'яний тиск.
Подрібнений свіжий часник виділяє найбільше алліцина. Тільки не пережарьте його. Часник, схильний до сильного нагрівання більше 10 хвилин, втрачає важливі поживні речовини.

№ 9: Шпинат
- Шпинат містить лютеїн і зеаксантин, два імуностимулюючих антиоксиданти, важливих для здоров'я очей.
- Недавні дослідження показали, що серед фруктів і овочів, які з борються з раком  шпинат є одним з найефективніших.
Шпинат - корисне доповнення до будь-якого коктейлю. Вам сподобається це, ми обіцяємо! Спробуйте змішати 1 склянку шпинату, 1 стакан тертої моркви, 1 банан, 1 стакан яблучного соку і лід в блендері.

№ 10: Квасоля
- Вживання порції бобових (квасоля, горох і сочевиця) чотири рази на тиждень може знизити ризик серцевих захворювань на 22 відсотки.
- Та ж сама звичка може також знизити ризик раку молочної залози.
Чим темніше квасоля, тим більше антиоксидантів вона містить. Одне дослідження показало, що в оболонках чорної квасолі міститься в 40 разів більше антиоксидантів, ніж в оболонках білої квасолі.

Написати коментар