Натуральнi Батончики Для Дiтей

Жив-був батончик, який мріяв полетіти на Місяць. З дитинства йому казали, що він не створений для космічних кораблів і пригод. Повторювали, що місце йому в шкільному рюкзаку або на перекусі у спортсмена, але батончик продовжував вірити усіма своїми сухофруктами, горішками та вітамінами.

У 60-і роки до нього в двері постукало НАСА. Ученим потрібно було терміново відправити людину у космос, а годувати його було нічим. Ось і настав зоряний час батончика, його 100% натуральність нарешті летить на Місяць.

На Місяці він годував космонавтів корисними елементами, вітамінами і натуральними продуктами. Батончик зі звичайної сім'ї став чемпіоном по боротьбі з голодом, володарем чорного поясу по поліпшенню самопочуття і золотої медалі з підвищення здібностей для досягнення космічних і земних цілей.

Доктор-Дiєтолог Катерина Толстiкова

У 2017 році в розпал розвитку інноваційних технологій і останніх розробок, батончик вирішив злетіти ще вище. Над його створенням працював вдень і вночі доктор-дієтолог не простий, а дуже навіть особливий - експерт в біохімії, ендокринології та нутріогенетиці. Доктор Толстікова отримала золоту медаль за вивчення спортивного харчування, детокс-терапії, вегетаріанства, веганства, сироїдіння і навіть брала участь у симпозіумі Асоціації педіатрів, гастроентерологів та нутриціологів України. Більш того, вона створила і розробила методику Therapy of Raw Food - сироїдне меню: лікування при певних патологіях.

Все про SpaceBar. Корисний перекус.

Як вгамувати голод на роботі, в поїздках та на тренуваннях з користю для здоров'я, коли поблизу немає ні яблука, ні горішка? Космічний батончик SpaceBar поспішає на допомогу! Він доставить в твій організм багато вітамінів і наситить його енергією.

Мiсiя батончика нового поколiння:

 1. Полетіти в космос від смаку сухофруктів, горіхів і корисних властивостей.
 2. Вгамувати голод за 3 укуса.
 3. Сприяти досягненню цілей.

Батончики SpaceBar

 • Розроблено доктором-дієтологом
 • Втамовують голод на кілька годин
 • Заповнюють щоденну норму вітамінів
 • Доступні діабетикам, веганам і вегетаріанцям
 • У складі лише натуральні продукти
 • Без цукру
 • Без молока
 • Без солодких сиропів
 • Без стабілізаторів і емульгаторів
 • Без консервантів
 • Без ГМО

Горiшки

Покращують пам'ять і допомагають легше переносити фізичне навантаження

Сухофрукти

Додають смак, вітаміни і корисні елементи

Космiчна пропозицiя для корпоративних клiєнтiв

Якщо ти власник магазину, спортзалу або керуєш своєю компанією, ми з радістю обговоримо умови співпраці.

Залишай свою заявку, і ми обов'язково з тобою зв'яжемося!

Батончик нового поколiння стане вiрним другом в щоденних перекусах для всiх:

 • Дiтей

  Замість борщу - космічний батончик

 • Спортсменів

  +100 до карми, енергії і перемог

 • Бізнесменів

  Зустрічі, угоди і дедлайни без перерв на обід

 • Тих, хто хоче схуднути

  Втамовує голод за 2 хвилини на 4 години

 • ЗСЖ-ників

  Смачний і корисний

Отримай свiй супер бокс i спробуй всi 3 смаки

699 грн

21шт

Ким би ти не був: космонавтом, спортсменом, студентом, менеджером або просто мрійником, тобі не обійтися без батончика SpaceBar. Він вгамує голод всього за 2 хвилини на цілих 4 години. Вам більше не доведеться для перекусу жувати калорійний бутерброд. А з сетом наших космічних батончиків вам не доведеться більше піклуватися про те, як отримати всі корисні елементи і вітаміни. Наші батончики зарядять вас енергією на весь день. SpaceBar - це смачно, швидко і корисно.

Останнi новини

0

Ці п'ять областей життя були вибрані тому, що попередні дослідження показали, що вони дуже багато впливають на ризик передчасної смерті

0

Нам добре відомо, що з гарними харчовими звичками і щоденної фізичною активністю ми будемо на вірному шляху до здорового життя. Легко сказати, але іноді не так просто зробити!

0

Привчити дитину до здорового харчування набагато легше ніж дорослого. Оберіть улюблені страви вашої малечі і зробіть їх більш корисними

0

Батьки стикаються з проблемою годування здоровою їжею своїх дiтей майже кожен день. Темперамент дітей змінюється, і вони більш схильні дотримуватися звичок своїх однолітків вдома і в школі.

Точки продажу батончикiв SpaceBar

Your cart is empty