Кориснi Батончики Для Дiтей

Жив-був батончик, який мріяв полетіти на Місяць. З дитинства йому казали, що він не створений для космічних кораблів і пригод. Повторювали, що місце йому в шкільному рюкзаку або на перекусі у спортсмена, але батончик продовжував вірити усіма своїми сухофруктами, горішками та вітамінами.

У 60-і роки до нього в двері постукало НАСА. Ученим потрібно було терміново відправити людину у космос, а годувати його було нічим. Ось і настав зоряний час батончика, його 100% натуральність нарешті летить на Місяць.

На Місяці він годував космонавтів корисними елементами, вітамінами і натуральними продуктами. Батончик зі звичайної сім'ї став чемпіоном по боротьбі з голодом, володарем чорного поясу по поліпшенню самопочуття і золотої медалі з підвищення здібностей для досягнення космічних і земних цілей.

Виробництво для найулюбленіших

У 2018 році, щоб зробити батончик ще корисніше, ми запросили лікаря-дієтолога. Вона створила ідеальний баланс смаку і користі, використавши тільки горіхи і сухофрукти. А щоб зберегти вітаміни і одночасно позбутися від мікробів, використовувала інфрачервоні печі, що не запікають перекус.

Все про SpaceBar. Корисний перекус для дiтей

Як вгамувати голод в школі, поїздках або тренуваннях з користю для здоров'я, коли поблизу немає ні яблука, ні горішка? Космічний батончик SpaceBar поспішає на допомогу! Він доставить до організму дитини багато вітамінів та наситить його енергією.

Мiсiя корисного батончика:

Змінити ставлення людей до правильного харчування та привчити їх з дитинства до корисної альтернативи.

Батончики SpaceBar

 • Розроблено доктором-дієтологом
 • Втамовують голод на кілька годин
 • Заповнюють щоденну норму вітамінів
 • У складі лише горіхи та сухофрукти
 • Без цукру
 • Без молока
 • Без солодких сиропів
 • Без стабілізаторів і емульгаторів
 • Без консервантів
 • Без ГМО

Горiшки

Покращують пам'ять і допомагають легше переносити фізичне навантаження

Сухофрукти

Додають смак, вітаміни і корисні елементи

Космiчна пропозицiя для корпоративних клiєнтiв

Якщо ти власник магазину, спортзалу або керуєш своєю компанією, ми з радістю обговоримо умови співпраці.

Залишай свою заявку, і ми обов'язково з тобою зв'яжемося!

Чесний 100% натуральний перекус для дiтей вiд 3х рокiв, що складається тiльки з горiхiв та сухофруктiв, який допоможе:

 • Надати сили та пiдвищити активнiсть

  щоб все встигати та добиватися високих результатів

 • Полiпшити концентрацiю

  щоб легко вчитися та швидко розвиватися

 • Перекусити ситно, але корисно

  щоб бути здоровим та збалансувати харчування

Отримай свiй супер бокс i спробуй всi 3 смаки

699 грн

21шт

Ким би не мрiяла стати ваша дитина: космонавтом, спортсменом, бізнесменом, менеджером або просто мрійником, йому не обійтися без батончика SpaceBar. Він вгамує голод всього за 2 хвилини на цілих 4 години. Більше не доведеться для перекусу жувати калорійний бутерброд. А з сетом наших космічних батончиків вам не доведеться більше піклуватися про те, як йому отримати всі корисні елементи та вітаміни. Наші батончики зарядять енергією на весь день. SpaceBar - це смачно, швидко і корисно.

Останнi новини

0

Багато дітей та сімей сьогодні мають напружений графік роботи. Щоденний раціон багатьох дітей передбачає більше зручності для батьків. Але ці продукти можуть бути нездоровими.

0

Дитяча тарілка для здорового харчування - це наочний посібник, який допомагає навчати та заохочувати дітей добре харчуватися та продовжувати активно рухатися.

0

Ваші діти «підсіли» на нездорову їжу? За допомогою цих простих порад ви можете змусити дітей правильно харчуватися, не перетворюючи прийом їжі в зону бойових дій.

0

На хвилі тренду на здоровий спосіб життя, все популярнішими стають велопрогони, марафони і напівмарафони.

Точки продажу батончикiв SpaceBar

Нашi партнери

Your cart is empty